Hakkımızda

               

Firmamız hakkında ;

              

                Firmamız Teknolit Sanayi Ürünleri Ticaret Ltd.Şti. 2005 yılında kurulmuş, 2006 yılının ortalarından itibaren Alman Technolit GMBH Türkiye genel mümessili olmuştur. Halen mümessili devam etmektedir. Ayrıca rekabetci ve yenilikci Technik markasını ile de her geçen gün ürün çeşidini,  profesyonel aktif satış personel sayısını ve bayi ağını arttırarak büyümeye devam etmektedir.

        

 Technoilt GmbH hakkında ;

 

              "KALİTE EN İYİ ÇÖZÜMDÜR" felsefesini özünde benimsemiş Technolit GMBH, 1979 yılında Sayın Willhelm Lang tarafından Fulda şehrinde kurulmuş bir Alman firmasıdır. 50.000' den fazla yüksek kalitede ürün çeşidine,1800'den fazla profesyonel çalışana sahiptir ve birçok ülkede doğrudan satış ağı veya temsilci firmalar tarafından satış faaliyeti gösteren bir kuruluştur.

 

Technolit GmbH Vizyonu;


               "YÜKSEK KALİTE" Technolit firmasının en önemli hedefidir ve Technolit markası ile hep aynı karede yer alır. Kaynak uzmanı olduğu DIN 18800'e göre tescil edilmiş, DIN EN ISO 14001 işletme sertifikasına sahiptir ki kaliteye kontrollerine ne kadar önem verdiğini gösterir.
               Ayrıca kaynak makinelerinin 5 yıl , teknik kimyasal ürünlerinin  6 yıl

(hammadde ve gaz garantisi (raf ömrü) garantiye sahip olması kalite farkının tescillenmesi anlamına gelir. Bu yüzden Technolit ürünleri , o ürüne ait norm ve yönetmeliğe göre üretilir, depolanır ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda en kısa sürede sevk edilir.

               Unutulmamalıdır ki " YÜKSEK KALİTE" tesadüfen ortaya çıkmaz.